U17-19: Veretlenül lettek bajnokok a legnagyobbak
Az utolsó fordulóban a DEAC-hoz látogatottak utánpótlás csapataink hivatalosan is lezárni a 2024-2025-ös szezont. Szerencsére tétje egyik csapatnak sem volt már, hiszen az előző fordulóban eldőltek a lényegi kérdések. Az U19 megnyerte az országos bajnokságot, míg az U17 második helyen zárta a pontvadászatot. Mivel a két bajnokság szorosan összefügg, így az összesített tabellán is igen […]
Olvass tovább
















